444 85 57

product

Hijyen Sanitasyon Eğitimleri

Gıda zincirinde yer alan kuruluşların HACCP Sistemine yönelik etkin bir hijyen, sanitasyon programı uygulayabilmeleri için gıdaların üretiminde, teknolojik işlem uygulamalarında, depolanmaları sırasında genel hijyen konusunda bilinçlenmenin sağlanması. 

product

Pest Kontrol Eğitimi

İşletme çalışanları haşere kontrolü konusunda eğitim alarak çalıştıkları ortamlarda var olan pest kontrol ekipmanlarının ve kullanılan ilaçların bilincinde olarak hem kendi sağlıklarını hem de çalıştıkları iş yerini bir nevi korumuş olurlar.

product

Pest Kontrol Danışmanlığı

İşletmeniz, Egam Çevre Sağlığı uzman ekiplerince kendi geliştirmiş olduğumuz yazılımlar ve teknikler ile standartlar kapsamında (AIB, BRC Food, BRC IoP, IFS, FSSC 22000, ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, ISO 45001 vb) Mevcut Durum Analizi yapılır ve Mevcut Durum Analizi sonuçları bir rapor olarak sunulur. Siz de almış olduğunuz Pest Kontrol Hizmetinizi değerlendirmek için bizleri 0 850 771 04 62 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

product

Gıda Güvenliği Eğitimi

İnsan sağlığını etkileyen tehlikelerin neler olduğunu; risklerden korunma ve engelleme yöntemleri hakkında bilgi sahibi olmanız ve hijyenik çalışma ortamları sağlamak için sıcaklık, kontaminasyon ve pestisit gibi riskleri kontrol etme prensiplerinin aktarılması amacıyla tasarlanmıştır.

product

Gıda Güvenliği ve Pest Kontrol Eğitimi

İnsan sağlığını korumaya yönelik tüm sistemlerin (kalite ve gıda güveliği standartlarının) temelinde yer alan “tehlikelerin uzak tutulması ve risk değerlendirme” prensiplerinden biri olan Zararlılarla Mücadele konusunun önemi günümüzde anlaşılmış olup, gıda ve gıda dışı sektörlerde sistemli bir şekilde uygulanmaktadır. İlgili standartlardaki pest gereklilikleri konusunda bilgi sahibi olacaksınız.

product

Otel Risk Yönetim Danışmanlığı

Bir otel için en önemli kriter, misafirlerine yaşatmış olduğu deneyim ve memnuniyettir. Misafirlerin kalbine giden yolun, kaliteli hizmet ve temizlikten geçtiği bir gerçektir. Otellerde, haşere ve kemirgen oluşmasına neden olacak bütün faktörler önceden belirlenmiş ve önlenmiş olması gerekmektedir. Bu sayede misafirlerinizin bir haşere problemi ile karşılaşma riski azalacaktır. Egam Çevre Sağlığı; otellerde haşere kontrol programı tecrübeli Servis uzmanları tarafından profesyonelce uygulanır. Sizde Otel Risk Yönetim Danışmanlığı programımız hakkında bilgi almak için bizi 0850 771 04 62 numaralı telefondan bizlere ulaşın.

product

Standartlar Kapsamında Danışmanlık Hizmetleri

Günümüzde küreselleşen Dünya pazarında özel standartlar ve prosedürler oluşturulmasına neden olmuştur. Ürettiğiniz ürünü dünyanın öbür ucunda pazarlamanızın tek yolu, bu standart ve prosedürlere uygun çalışmaktan geçmektedir. Sizde standartlar kapsamındaki danışmanlık hizmetlerimiz konusunda bilgi almak için bizi 0850 771 04 62 numaralı telefondan bizlere ulaşın.

product

Tedarikçi Denetimleri

Günümüz piyasa koşullarında firmaların ticari faaliyetlerinde başarılı olabilmelerinin bir ön koşulu olarak tedarik zincirini denetiminin çok büyük bir payı vardır. Kalite Sistemlerini uygulayan firmaların tedarikçilerini, nitelikleri, seçimleri ve değerlendirmeleri için bir yöntem oluşturmak, sorumlulukları belirlemektir. Firmanızın üretim ve/veya hizmetinde kullanmak üzere aldığı tüm malzeme ve hizmetleri sağlayan tedarikçilerinin nitelikleri ve performanslarının izlenmeleri, karşılıklı olarak belirleyeceğimiz kriterlerle denetlenmeleri ve tedarikçi raporlarının size sunulmasını kapsar. Ayrıca firmanın daha avantajlı tedarikçilere ulaşmasını sağlayarak sektörü içerisindeki rekabet gücünün artması da tedarikçi denetiminin en önemli sonuçlarından birisidir.

product

Pest Kontrol Denetimi

Vektör Kaynaklı Risk Yönetim Hizmetlerinin iş süreçlerinin geliştirilmesine, Pest Kontrol operatörlerinin saha uygulama süreçlerinde başarılı bir sürecin gerçekleştirilmesinde yardımcı olmak, hizmette aksayan yönlerin belirlenmesi noktasında bağımsız ve tarafsız bir denetim hizmeti sunmak. Pest Kontrol sistemini daha etkin ve verimli hale getirerek işletme ve müşterilere hizmette kalite ve güvence sağlamaktır.

product

Standartlar Kapsamında İç Denetim

Biz sizin ekibinizin en keskin gözleriyiz. Tüm eksikleri sizin için bulur, ayıklarız. Kendinizi düzeltmeniz için tüm açıklarınızı kulağınıza fısıldarız. Çalışmalarımızda sloganımız “firma gelişimi için tüm engelleri kaldırmak”dır. Detaylı ve doğru raporlarımız ile size ve sizi denetleyenlere güven telkin ederiz. Biz sizi, sizin için inceleriz.

www.ecopestmarket.com

Kaliteli ve Güvenli Alışverişin Adresi