0 850 771 04 62

Diğer Canlılar

Çekirge

Çekirge

Çekirgelerle mücadelede en önemli noktalardan biride bina yakınlarındaki çekirgelere ait olan yaşam alanlarının yok edilmesi ve ilaçlanmasıdır. Aksi takdirde kalıcı çözüme ulaşmak imkansızdır. Çekirge ilaçlama yapan personelin bu konuda yeterli tecrübeye sahip olması gerekmektedir. Doğru yapılmayan uygulamalar zaman ve maddi kayıplara yol açar. Egam Çevre Sağlığı; riskin tespiti, kontrol altına alınması ve önleyici faaliyetler ile sürecin yönetilmesinde hizmet vermektedir.

Çıyan

Çıyan

Çıyan türleri iç alanlara, daire içlerine binaların dış cephelerindeki çatlak ve deliklerden, sarmaşık gibi yoğun bitkilerin binadaki uzantılarından ve pencerelere yakın olan ağaç dallarından gelirler. Bina ve ev ilaçlamalarında çıyanlara karşı verilecek ilaçlama hizmeti profesyonel bir ilaçlama firması tarafından yapılmalı. Sadece uzman ürünler ve çözümler, yaşam döngüsünün tüm aşamalarını ortadan kaldırmak için yeterince güçlüdür. Egam Çevre Sağlığı; riskin tespiti, kontrol altına alınması ve önleyici faaliyetler ile sürecin yönetilmesinde hizmet vermektedir.

Gümüş Böceği

Gümüş Böceği

Böcek türleri arasında kâğıtlara ve insanlara zarar verebilen gümüş böcekleri de bulunur. Halk arasında nem böcekleri, gümüşçük, gümüşçül adıyla da bilinen ve ismini de vücudunu kaplayan kılların gümüş renginden dolayı almıştır. Egam Çevre Sağlığı; riskin tespiti, kontrol altına alınması ve önleyici faaliyetler ile sürecin yönetilmesinde hizmet vermektedir.

Kene

Kene

Kene, sadece ken emen, rahatsız eden bir haşere veya zararlı değildir. İnsanlar için ölümcül olabilen Kırım-Kongo Kanamalı Ateşi ve Lyme hastalıklarının taşıyıcısı ve hastalığa sebep olan çok tehlikeli bir zararlıdır. Keneler tüm sıcak iklimlerde görülebilmektedir. En çok yeşillik alanlar tehlike arz ettiği için dikkatli olmak gerekir. Egam Çevre Sağlığı; riskin tespiti, kontrol altına alınması ve önleyici faaliyetler ile sürecin yönetilmesinde hizmet vermektedir.

www.ecopestmarket.com

Kaliteli ve Güvenli Alışverişin Adresi