444 85 57

product

Hijyen Sanitasyon Eğitimleri

Gıda zincirinde yer alan kuruluşların HACCP Sistemine yönelik etkin bir hijyen, sanitasyon programı uygulayabilmeleri için gıdaların üretiminde, teknolojik işlem uygulamalarında, depolanmaları sırasında genel hijyen konusunda bilinçlenmenin sağlanması. 

product

Pest Kontrol Eğitimi

İşletme çalışanları haşere kontrolü konusunda eğitim alarak çalıştıkları ortamlarda var olan pest kontrol ekipmanlarının ve kullanılan ilaçların bilincinde olarak hem kendi sağlıklarını hem de çalıştıkları iş yerini bir nevi korumuş olurlar.

product

Gıda Güvenliği Eğitimi

İnsan sağlığını etkileyen tehlikelerin neler olduğunu; risklerden korunma ve engelleme yöntemleri hakkında bilgi sahibi olmanız ve hijyenik çalışma ortamları sağlamak için sıcaklık, kontaminasyon ve pestisit gibi riskleri kontrol etme prensiplerinin aktarılması amacıyla tasarlanmıştır.

product

Gıda Güvenliği ve Pest Kontrol Eğitimi

İnsan sağlığını korumaya yönelik tüm sistemlerin (kalite ve gıda güveliği standartlarının) temelinde yer alan “tehlikelerin uzak tutulması ve risk değerlendirme” prensiplerinden biri olan Zararlılarla Mücadele konusunun önemi günümüzde anlaşılmış olup, gıda ve gıda dışı sektörlerde sistemli bir şekilde uygulanmaktadır. İlgili standartlardaki pest gereklilikleri konusunda bilgi sahibi olacaksınız.

www.ecopestmarket.com

Kaliteli ve Güvenli Alışverişin Adresi