444 85 57

product

Pest Kontrol Danışmanlığı

İşletmeniz, Egam Çevre Sağlığı uzman ekiplerince kendi geliştirmiş olduğumuz yazılımlar ve teknikler ile standartlar kapsamında (AIB, BRC Food, BRC IoP, IFS, FSSC 22000, ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, ISO 45001 vb) Mevcut Durum Analizi yapılır ve Mevcut Durum Analizi sonuçları bir rapor olarak sunulur. Siz de almış olduğunuz Pest Kontrol Hizmetinizi değerlendirmek için bizleri 0 850 771 04 62 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

product

Otel Risk Yönetim Danışmanlığı

Bir otel için en önemli kriter, misafirlerine yaşatmış olduğu deneyim ve memnuniyettir. Misafirlerin kalbine giden yolun, kaliteli hizmet ve temizlikten geçtiği bir gerçektir. Otellerde, haşere ve kemirgen oluşmasına neden olacak bütün faktörler önceden belirlenmiş ve önlenmiş olması gerekmektedir. Bu sayede misafirlerinizin bir haşere problemi ile karşılaşma riski azalacaktır. Egam Çevre Sağlığı; otellerde haşere kontrol programı tecrübeli Servis uzmanları tarafından profesyonelce uygulanır. Sizde Otel Risk Yönetim Danışmanlığı programımız hakkında bilgi almak için bizi 0850 771 04 62 numaralı telefondan bizlere ulaşın.

product

Standartlar Kapsamında Danışmanlık Hizmetleri

Günümüzde küreselleşen Dünya pazarında özel standartlar ve prosedürler oluşturulmasına neden olmuştur. Ürettiğiniz ürünü dünyanın öbür ucunda pazarlamanızın tek yolu, bu standart ve prosedürlere uygun çalışmaktan geçmektedir. Sizde standartlar kapsamındaki danışmanlık hizmetlerimiz konusunda bilgi almak için bizi 0850 771 04 62 numaralı telefondan bizlere ulaşın.

www.ecopestmarket.com

Kaliteli ve Güvenli Alışverişin Adresi