444 85 57

Nanoteknolojik Dezenfeksiyon

Nanoteknolojik Dezenfeksiyon

TEK SEFERDE 90 GÜNE KADAR KALICI KORUMA

Tüketim ürünlerine ve cilde bulaşmayan, Sağlık Bakanlığı onaylı yeni nesil dezenfektanımız ile yüzeylerde %99,99 oranında etkili koruma sağlayın.

Nanoteknolojik Dezenfeksiyonun Etkisi Nedir?

MEKANİK KORUMA

Ortamdaki yüzeyleri atomik olarak koruyun.

Nanoteknolojik Dezenfeksiyon

Etkisini kimyasal değil, içeriğindeki aktif maddelerin atomik yapıları sayesinde mekanik olarak gösterir. Böylelikle zararlı mikroorganizmaların etkene karşı direnç oluşturmasının önüne geçilir.

 

KALICI BARİYER

Yüzeyleri uzun süreli koruyun.

Silan molekülüyle yüzeylere bağlanarak etkisini gösterir, çözünmez, bulaşmaz veya yıkanarak çıkmadığı için uzun süre kalıcı, aktif anti bakteriyel, anti fungal ve anti virutik bir bariyer oluşturur.

 

CİLT VE GIDA GÜVENLİĞİ

Bulaş riskini minimize edin.

Covid 19 Virüs Koruma

Nanoteknoloji ile dezenfeksiyon uygulanan yüzeylerdeki bakteri, küf, mantar, maya veya virüsleri %99,99 oranında engeller, cildegıda ürünlerine ya da diğer tüketim ürünlerine bulaşmaz.

 

150₺'den başlayan fiyatlarla! 

Uygulamalarımızı nasıl yaptığımızı öğrenmek için 0 (850) 771 04 62 nolu hattan veya "Teklif "Al" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Nanoteknolojik Dezenfeksiyonun Nasıl Uygulanıyor?

NANOTEKNOLOJİK DEVRİM

30 Dakikada 100% Hijyen !

Sağlıklı bir ortamda bulunması gereken bakteri miktarı 100 – 500 RLU arasında olmalıdır. 30 dk içinde virüslerden, zararlı bakteri ve mantarlardan, hem de uzun süreli olarak kurtulabilirsiniz.

 

UYGULAMA ANINDA

Dezenfekte olmadık yer kalmasın.

Uygulama yapılacak alanın m2'si ve yüzey durumuna uygun miktarda kullanılan Nanoteknolojik dezenfektan, ULV Cihazı ile soğuk sisleme yöntemi şeklinde uygulanır. Sis bulutunun çökmesi için 10 dakika beklenir ve ortam havalandırılır. Uygulamadan sonra, hava sıcaklığına göre 20-30 dakika kuruması beklenir. Ardından alan kullanıma açılır.

 

UYGULAMA SONRASINDA

Temizlik yapmanıza gerek yok.

Uygulama sonrası temizlik yapma ihtiyacı olmaz. Cilde ve gıdaya bulaşmaz. Gümüş bazlı dezenfeksiyon uygulamalarındaki gibi su ile temas etmesi durumunda etkinliğini kaybetmez. T.C. Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Uygulamalar Biyosidal Ürün Uygulama ruhsatı olan firmalar tarafından yapılmalıdır.

 

150₺'den başlayan fiyatlarla! 

Uygulamalarımızı nasıl yaptığımızı öğrenmek için 0 (850) 771 04 62 nolu hattan veya "Teklif "Al" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

www.ecopestmarket.com

Kaliteli ve Güvenli Alışverişin Adresi