444 85 57

Yürüyen Haşereler

Hamam Böceği

Hamam Böceği

Eğer lavabolar altında, cihazların arkasında veya depolama dolaplarında hoş olmayan geçmeyen kokular varsa hamamböceği belirtilerini kontrol etme zamanı gelmiştir. Salmonella, dizanteri gibi hastalıkların bilinen taşıyıcıları olan, dışkıları egzama ve astıma neden olabilen hamamböcekleri çok dayanıklı böceklerdir. Hızlı üreme yetenekleri istilayı kontrol etmek için profesyonel uygulamayı zorunlu kılar. Sadece uzman ürünler ve çözümler, yaşam döngüsünün tüm aşamalarını ortadan kaldırmak için yeterince güçlüdür. Egam Çevre Sağlığı; riskin tespiti, kontrol altına alınması ve önleyici faaliyetler ile sürecin yönetilmesinde hizmet vermektedir.

Akrep

Akrep

Akrepler; hiç kimsenin evlerinde ya da yakınında bulunmaması gereken ve kesinlikle istenmeyen korkutucu araknitlerdir. Yakalamak ve avcılara karşı kendilerini savunmak için kullandıkları sekiz ayak ve bir çift büyük pençeye sahiptirler  ama bu onların tek silahı değildir. Vücutlarında geriye doğru kıvrılan bir kuyruğa sahiptirler ve zehirli bir iğne ile donatılmıştır. Akrepler alışılmadık derecede uzun ömürlüdür ve üç ila beş yıl arasında yaşarlar. Bununla birlikte  bazı türler 10-15 yıl yaşar. Egam Çevre Sağlığı; riskin tespiti, kontrol altına alınması ve önleyici faaliyetler ile sürecin yönetilmesinde hizmet vermektedir.

Karınca

Karınca

Bir karınca ordusu; baharda güzel bir piknik organizasyonunuzu kolayca mahvedebilir, ama onları mutfakta dolanırken fark ettiğinizde bu durum çok daha sinir bozucu olabilir. Karıncalar; duvardaki çatlaklardan veya açıktaki tellerden kolayca evlere sızabilir. Karıncalar yiyecekleri kirletebilir, yapılara zarar verebilir ve hatta canınızı acıtan kaşıntılı ısırıklara sebep olabilirler. Egam Çevre Sağlığı; riskin tespiti, kontrol altına alınması ve önleyici faaliyetler ile sürecin yönetilmesinde hizmet vermektedir.

www.ecopestmarket.com

Kaliteli ve Güvenli Alışverişin Adresi