444 85 57

Neden Egam Çevre Sağlığı Hizmetleri

Neden Egam Çevre Sağlığı Hizmetleri

Başarı bir Ekip İşi’dir, sisteme dayalı otokontrol ile müşterinin yanında Çözüm Odağı ve Ortağıyız

Müşteri Odaklıyız

Ekip kültürü ve çalışan bağlığından aldığı güçle; bölgesel yapılanmasını tamamlamış, kadro derinliğine sahip, zamanın gerektirdiği tüm güncel bilgi, donanım ve teknolojik alt yapıya sahip bir firma olarak müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine cevap verme hızı çok yüksektir. Sizlerle var olduk, varlığımızın devamının yine sizler olacağını biliriz.

Biz Varsak Risk Yok       

Vektör kaynaklı Risk yönetim anlayışını geliştiren ve ilk uygulayan şirketiz. Mücadele süreci bir ilaçlama işi olmayıp vektör kaynaklı risklerin tanımlanması ve kök nedene bağlı düzeltici ve önleyici faaliyetlerin planlanıp uygulanması olduğunu biliriz. Alınan önlemlerinde erken uyarı sistemleri üzerinden etkinliklerinin izlenmesi süreci olduğu bilinci ile verilere dayalı karar verebilme adına da tüm iş süreçlerini iş zekası alt yapısında PEST ANALİZ online ile dijital ortamlarda izler ve raporlarız.

Çözüm Odağı ve Ortağıyız

ÇÖZÜM ODAĞIYIZ çünkü sahasında son derece yetkin kadrolara sahibiz, dünyadaki en iyi ve en yeni uygulamaları takip eder müşterilerimize yansıtırız, en son teknoloji ve ürünleri araştırırız. ARGE çalışmaları ile milli ürünler geliştiririz. Çevreye dost, sadece hedef canlıya odaklanmış ürünler kullanırız. ÇÖZÜM ORTAĞIYIZ çünkü elde edilen başarının kalıcı olmasını ve etkin bir mücadele için tüm paydaşların üzerine düşen görevleri biliriz, ilgili taraflara aktarırız ve etkinliği açısından izleriz.

www.ecopestmarket.com

Kaliteli ve Güvenli Alışverişin Adresi