444 85 57

product

Hamam Böcekleri

Eğer lavabolar altında, cihazların arkasında veya depolama dolaplarında hoş olmayan, geçmeyen kokular varsa hamamböceği belirtilerini kontrol etme zamanı gelmiştir. Hızlı üreme yetenekleri istilayı kontrol etmek için profesyonel uygulamayı zorunlu kılar. Sadece uzman ürünler ve çözümler, yaşam döngüsünün tüm aşamalarını ortadan kaldırmak için yeterince güçlüdür. Egam Çevre Sağlığı riskin tespiti, kontrol altına alınması ve önleyici faaliyetler ile sürecin yönetilmesinde hizmet vermektedir.

product

Uçan Haşereler

Dünya çapında 120.000’nin üzerinde sinek çeşidi vardır. Sinekler zararlı kabul edilir, çünkü insanlar, hayvanlar ve hayvancılık sektöründe sağlık riski teşkil ederler. Sinekler evinizde veya işyerinizde Salmonella ve E.coli gibi hastalıklar yayabilirler. Caydırıcı önlemler ve proaktif bir yaklaşım ile pahalı uygulamaları önleyebilirsiniz. Egam Çevre Sağlığı; riskin tespiti, kontrol altına alınması ve önleyici faaliyetler ile sürecin yönetilmesinde hizmet vermektedir.

product

Kemirgenler

Fareler ürün kalitesi, gıda güvenliği ve insan sağlığı üzerinde ciddi riskler oluşturabilirler. Dünyanın en büyük salgınında 100 milyon insan ölmüş olup ölü fare ve pirelerin insanları ısırması ile yayılmıştı. Egam Çevre Sağlığı; riskin tespiti, kontrol altına alınması ve önleyici faaliyetler ile sürecin yönetilmesinde hizmet vermektedir.

product

Keneler

Kene, sadece kan emen, rahatsız eden bir haşere veya zararlı değildir. İnsanlar için ölümcül olabilen Kırım-Kongo Kanamalı Ateşi ve Lyme hastalıklarının taşıyıcısı ve hastalığa sebep olan çok tehlikeli bir zararlıdır.900’e yakın kene türü bulunmakta olup “Bunların çok azı bu virüsü taşıyabiliyor. Egam Çevre Sağlığı; riskin tespiti, kontrol altına alınması ve önleyici faaliyetler ile sürecin yönetilmesinde hizmet vermektedir.

product

Ev İlaçlaması

Ev ortamında görmek istemediğimiz haşerat türleri olan hamamböceği, fareler vb. bir haşeratın uzaklaştırılması için yapılan çalışmalardır

product

Sokak Hayvanları

5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu Uygulama Yönetmeliği’ne göre sokak hayvanlarına zarar verilmeden sokak hayvanlarının işletmeden uzaklaştırılması amaçlanır. Egam Çevre Sağlığı; riskin tespitini yapıp öneri takip konusu ve önleyici faaliyetler ile sürecin yönetilmesinde hizmet vermektedir. 

product

Kuşlar

Kuşların, işletme iç alanlarına sürekli giriş çıkış yapmaları; ürünler ve insan sağlığı için risk oluşturmaktadır. Kuşlarla mücadele, diğer zararlı mücadele yöntemlerinden çok farklıdır. Egam Çevre Sağlığı; riskin tespiti, kontrol altına alınması ve önleyici faaliyetler ile sürecin yönetilmesinde hizmet vermektedir. 

www.ecopestmarket.com

Kaliteli ve Güvenli Alışverişin Adresi