444 85 57

product

Ev ve Toplu Yaşam Alanları Dezenfeksiyonu

Dünya çapında sağlık endişeleri her geçen gün artıyor. Ailelerimiz, müşterilerimiz ve çalışanların sağlığını korumak adına Alışveriş Merkezleri, Sinemalar, Konferans Salonları, Spor Salonları, Konutlar, Residence, İş Merkezleri, Plazalar, Ofisler, Bankalar, Tiyatrolar, Askeri Kışlalar, Çadır Kentler gibi tüm ortak yaşam alanlarını kalıcı koruma altına alın. Egam Çevre Sağlığı; güvenli ve çevre açısından sağlıklı sterilizasyon ve yüksek seviyeli dezenfeksiyon sağlamak için nanoteknolojik dezenfeksiyon ile 90 güne kadar kalıcı koruma sağlıyor.

product

Üretim Tesisleri ve İş Yerleri Dezenfeksiyonu

Üretim Çiftlikleri, Kesimhaneler, Mezbahalar, Fabrikalar, Gıda Ürünleri İşletmeleri, Sanayi Kuruluşları vb. alanlarda rutin temizleme işleminden sonra hijyenizasyon uygulaması yapılmıyorsa, temizlikten istenilen fayda sağlanamaz. Temizleme işlemi sırasında serbest hâle geçen mikroorganizmalar daha geniş yüzeye yayılır. Bu yayılmayı önlemek için etkin bir dezenfektan gereklidir. Egam Çevre Sağlığı; etkisini içeriğindeki aktif maddelerin atomik yapıları sayesinde mekanik olarak gösteren nanoteknolojik dezenfektan kullanır. 

product

Otel ve Restoran Dezenfeksiyonu

Hareketliliğin olduğu Restoranlar, Oteller, Tatil Köyleri, Kaplıcalar, SPA Merkezleri, Hamamlar, Saunalar ya da genel kullanım alanlarındaki duş başlıkları, lavabolar, pisuar ve klozetler hastalık yapıcı mikroorganizmaların çok sayıda bulunduğu ve hızlı şekilde yayılabildikleri toplu yaşam alanlarındandır. İnsanların sürekli bulunduğu alanlarda hijyen sağlaması hizmet verdiği insanların sağlıklarını koruma altına alması açısından oldukça önemlidir. EGAM Çevre Sağlığı; 90 güne kadar kalıcı etki gösteren nanoteknolojik dezenfeksiyon hizmeti vermektedir.

product

Okul ve Eğitim Kurumları Dezenfeksiyonu

Kreş ve Gündüz Bakım Evleri, İlköğretim ve Yüksek Öğretim Kurumları, Öğrenci Yurtları, Sınıflar, Kantinler, Toplu Aktivite Alanları, Yurt Yatakhaneleri, Etüt Merkezleri ve ortak kullanıma açık Tuvaletler virüs, bakteri ve mantarların sebep olduğu bulaşıcı hastalıkların hızla yayıldığı ortamlardır. Egam Çevre Sağlığı; geleceğimiz olan çocuklarımızın sağlığını her şeyin önünde tutar. Bu nedenle virüsleri %99,99 oranında engelleyen, cilde, gıda ürünlerine bulaşmayan nanoteknolojik dezenfektan kullanır. 

product

Toplu Taşıma ve Servis Araçları Dezenfeksiyonu

Otobüs, Minibüs, Vapur, Metro, Tren, Uçak vb. insanların toplu halde bulundukları araçların; koltuk, el tutacağı, araç iç yüzeyi gibi temasın kaçınılmaz olduğu yüzeylerin fazla olması ve havalandırma şartlarının yetersiz olmasından dolayı mikroorganizmalar rahatlıkla bulaşıcı hastalıklara sebebiyet verirler. Egam Çevre Sağlığı; virüsleri %99,99 oranında engelleyen, cilde, gıda ürünlerine bulaşmayan nanoteknolojik dezenfektan kullanır. 

product

Sağlık Kurumları Dezenfeksiyonu

Hastaneler, Aile Sağlığı Merkezleri, Sağlık Ocakları, Diyaliz Merkezleri, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri, Doku ve Hücre Laboratuarları, Kök Hücre Nakil Merkezleri, Ambulanslar, Veteriner Klinikleri vb. hastane enfeksiyonlarının kısır döngüsünden kurtulabilmek, dirençli mikroorganizmaların neden olduğu enfeksiyonların engellenmesiyle mümkündür. Egam Çevre Sağlığı; etkisini içeriğindeki aktif maddelerin atomik yapıları sayesinde mekanik olarak gösteren nanoteknolojik dezenfektan kullanır. 

product

Nakliye Araçları Dezenfeksiyonu

Gemi, Tır, Uçak vb. nakliye araçları birçok ürünün ve birçok kişinin bir yerden bir yere taşınmasıyla yüksek risk taşır. Bu riskleri ortadan kaldırmak için araç içleri dezenfeksiyon işlemi ile mikroorganizmalardan arındırılmalıdır. Egam Çevre Sağlığı; güvenli ve çevre açısından sağlıklı sterilizasyon ve yüksek seviyeli dezenfeksiyon sağlamak için nanoteknolojik dezenfeksiyon ile 90 güne kadar kalıcı koruma sağlıyor.

product

İbadethane Dezenfeksiyonu

Camiler, Kiliseler, Sinagoglar, Mescitler, Abdest Alınan Alanlar, Ayakkabılıklar, çıplak ayakla basılan cami girişindeki ve içerisindeki Halılar bakteri ve virüsler için ideal yaşam ve yayılma alanlarındandır. Egam Çevre Sağlığı; güvenli ve çevre açısından sağlıklı sterilizasyon ve yüksek seviyeli dezenfeksiyon sağlamak için nanoteknolojik dezenfeksiyon ile 90 güne kadar kalıcı koruma sağlıyor.

product

Nanoteknolojik Dezenfeksiyon

TEK SEFERDE 90 GÜNE KADAR KALICI KORUMA


Tüketim ürünlerine ve cilde bulaşmayan, Sağlık Bakanlığı onaylı yeni nesil dezenfektanımız ile yüzeylerde %99,99 oranında etkili koruma sağlayın.

www.ecopestmarket.com

Kaliteli ve Güvenli Alışverişin Adresi