0 850 771 04 62

product

Toplu Taşıma Araç Dezenfeksiyonu

Toplu taşıma araçları sadece yolcu değil, milyonlarca bakteri ve mikrop taşınmasına sebep olmaktadır. Egam Çevre Sağlığı ; güvenli ve çevre açısından sağlıklı sterilizasyon ve yüksek seviyeli dezenfeksiyon sağlamak için çalışan ekibimiz ortam dezenfeksiyon hizmeti ile sürecin yönetilmesinde hizmet vermektedir.

product

Okul & Eğitim Kurumları Dezenfeksiyonu

Geleceğimiz olan çocuklarımızın sağlıkları her şeyden daha önemlidir.  Çocuklar okulda çeşitli yaş gruplarından yüzlerce öğrenciyle temasta bulunmakta, aynı tuvaletleri, yemekhaneyi ve kantini kullanmaktadır. Dolayısıyla okula taşınan ve orada üreyen mikropların yaygınlaşmasına ve sebep oldukları hastalıkların transferine neden olmaktadırlar. Egam Çevre Sağlığı; güvenli ve çevre açısından sağlıklı sterilizasyon ve yüksek seviyeli dezenfeksiyon sağlamak için çalışan ekibimiz ortam dezenfeksiyon hizmeti ile sürecin yönetilmesinde hizmet vermektedir.

product

Otel & Restoran Dezenfeksiyonu

Hareketliliğin olduğu otel ve restoranlar da mikrop taşınması, yayılması ve bulaştırılması çok hızlı olmaktadır. İnsanların sürekli bulunduğu alanların hijyen ve dezenfektan işlemi yaptırması hizmet verdiği insanların sağlıklarını koruma altına alması açısından çok önemlidir. EGAM Çevre Sağlığı  uzman kadromuzla her zaman yanınızdayız.

product

İbadethane Dezenfeksiyonu

Günümüzde hastalıkların en çok barındığı ve oluştuğu ortamlar toplu yaşam alanlarıdır. Kişisel hijyenimize ne kadar özen gösterirsek gösterelim toplu yaşam ortamında ki olumsuz koşullara her zaman açık bir durumda oluruz. Bu ortamların standart yöntemler ile temizlik ve hijyenin düzenli olarak yapılması da o alanlardan her hangi bir etki ile karşılaşmayacağımız anlamına da gelmez. Dezenfeksiyon uygulamamız ile toplu yaşam alanlarını normal temizlik yöntemleri ile gelebileceğiniz noktanın daha ötesine taşıyoruz.

product

Sağlık Kurumları Dezenfeksiyonu

Hastaneler, çalışanların, hastaların ve ziyaretçilerin enfeksiyon ile karşı karşıya kalabileceği risk potansiyeli en yüksek alanlardır. Hastanelerde hijyen ve dezenfektan işlemi yaptırılması hizmet verdiği insanların sağlıklarını koruma altına alması açısından çok önemlidir. EGAM Çevre Sağlığı  uzman kadromuzla her zaman yanınızdayız.

product

Gemi Dezenfeksiyonu

Dünya çapında artan sağlık endişelerinin ardından; müşteri ve çalışanların sağlığını korumak önemlidir. Gemiler insan sirkülasyonun yoğun olduğu araçlardır. Bu yüzden virüs, bakteri ve mikrop gibi mikroorganizmaların bulaşması kaçınılmazdır. Firmamız potansiyel olarak zararlı ve tehlikeli durumların güvenli ve yasal olarak ele alınmasını sağlamakta ve her türlü işletme için kapsamlı bir uzman dezenfeksiyon hizmeti sunar.

product

Nakliye Araçları Dezenfeksiyonu

Nakliye  araçları(gemi, tır, uçak vb.) birçok ürünün bir yerden bir yere taşınmasıyla  daha çok risk taşır. Bu riskleri ortadan kaldırmak  için araç içleri  dezenfeksiyon işlemi ile mikroorganizmalardan arındırılır. Egam Çevre Sağlığı; güvenli ve çevre açısından sağlıklı sterilizasyon ve yüksek seviyeli dezenfeksiyon sağlamak için çalışan ekibimiz ortam dezenfeksiyon hizmeti ile sürecin yönetilmesinde hizmet vermektedir.

www.ecopestmarket.com

Kaliteli ve Güvenli Alışverişin Adresi