444 85 57

Toplu Taşıma ve Servis Araçları Dezenfeksiyonu

Toplu Taşıma ve Servis Araçları Dezenfeksiyonu

Otobüs, Minibüs, Vapur, Metro, Tren, Uçak vb. insanların toplu halde bulundukları araçların; koltuk, el tutacağı, araç iç yüzeyi gibi temasın kaçınılmaz olduğu yüzeylerin fazla olması ve havalandırma şartlarının yetersiz olmasından dolayı mikroorganizmalar rahatlıkla bulaşıcı hastalıklara sebebiyet verirler. Egam Çevre Sağlığı; virüsleri %99,99 oranında engelleyen, cilde, gıda ürünlerine bulaşmayan nanoteknolojik dezenfektan kullanır. 

DEZENFEKSİYONDA NANOTEKNOLOJİ DEVRİMİ

TEK SEFERDE 90 GÜNE KADAR KALICI KORUMA

Tüketim ürünlerine ve cilde bulaşmayan, Sağlık Bakanlığı onaylı yeni nesil dezenfektanımız ile yüzeylerde %99,99 oranında etkili koruma sağlayın.

 

Nanoteknolojik Dezenfeksiyonun Etkisi Nedir?

MEKANİK KORUMA

Ortamdaki yüzeyleri atomik olarak koruyun.

Nanoteknolojik Dezenfeksiyon

Etkisini kimyasal değil, içeriğindeki aktif maddelerin atomik yapıları sayesinde mekanik olarak gösterir. Böylelikle zararlı mikroorganizmaların etkene karşı direnç oluşturmasının önüne geçilir.

 

KALICI BARİYER

Yüzeyleri uzun süreli koruyun.

Silan molekülüyle yüzeylere bağlanarak etkisini gösterir, çözünmez, bulaşmaz veya yıkanarak çıkmadığı için uzun süre kalıcı, aktif anti bakteriyel, anti fungal ve anti virutik bir bariyer oluşturur.

 

CİLT VE GIDA GÜVENLİĞİ

Bulaş riskini minimize edin.

Covid 19 Virüs Koruma

Nanoteknoloji ile dezenfeksiyon uygulanan yüzeylerdeki bakteri, küf, mantar, maya veya virüsleri %99,99 oranında engeller, cildegıda ürünlerine ya da diğer tüketim ürünlerine bulaşmaz.

Toplu Taşıma Araçlarında Dezenfeksiyon Neden Önemli?

Toplu taşıma araçları sadece yolcu değil, milyonlarca virüs, bakteri ve mikrop taşınmasına sebep olmaktadır. Otobüs, minibüs, vapur, metro, tren, uçak vb. insanların toplu halde bulundukları araçların; koltuk, el tutacağı, araç iç yüzeyi gibi temasın kaçınılmaz olduğu yüzeylerin fazla olması ve havalandırma şartlarının yetersiz olmasından dolayı mikroorganizmalar rahatlıkla bulaşıcı hastalıklara sebebiyet verirler. 

Her türlü salgın hastalığın buluşma alanı olan toplu taşıma araçları ne kadar temizlenirse temizlensin anti-viral yolla bulaşan enfeksiyon hastalıklarını önleyemeyebilir. Bunun için toplu ulaşım araçları modern yöntemler ile dezenfekte edilmelidir. Yüksek seviyede manuel dezenfeksiyon uygulama hizmeti uzmanlık gerektirir. Egam Çevre Sağlığı; virüsleri %99,99 oranında engelleyen, cilde, gıda ürünlerine bulaşmayan nanoteknolojik dezenfektan kullanır. 

 

150₺'den başlayan fiyatlarla! 

Uygulamalarımızı nasıl yaptığımızı öğrenmek için 0 (850) 771 04 62 nolu hattan veya "Teklif "Al" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

www.ecopestmarket.com

Kaliteli ve Güvenli Alışverişin Adresi