444 85 57

Nakliye Araçları Dezenfeksiyonu

Nakliye Araçları Dezenfeksiyonu

Gemi, Tır, Uçak vb. nakliye araçları birçok ürünün ve birçok kişinin bir yerden bir yere taşınmasıyla yüksek risk taşır. Bu riskleri ortadan kaldırmak için araç içleri dezenfeksiyon işlemi ile mikroorganizmalardan arındırılmalıdır. Egam Çevre Sağlığı; güvenli ve çevre açısından sağlıklı sterilizasyon ve yüksek seviyeli dezenfeksiyon sağlamak için nanoteknolojik dezenfeksiyon ile 90 güne kadar kalıcı koruma sağlıyor.

DEZENFEKSİYONDA NANOTEKNOLOJİ DEVRİMİ

TEK SEFERDE 90 GÜNE KADAR KALICI KORUMA

Tüketim ürünlerine ve cilde bulaşmayan, Sağlık Bakanlığı onaylı yeni nesil dezenfektanımız ile yüzeylerde %99,99 oranında etkili koruma sağlayın.

 

Nanoteknolojik Dezenfeksiyonun Etkisi Nedir?

MEKANİK KORUMA

Ortamdaki yüzeyleri atomik olarak koruyun.

Nanoteknolojik Dezenfeksiyon

Etkisini kimyasal değil, içeriğindeki aktif maddelerin atomik yapıları sayesinde mekanik olarak gösterir. Böylelikle zararlı mikroorganizmaların etkene karşı direnç oluşturmasının önüne geçilir.

 

KALICI BARİYER

Yüzeyleri uzun süreli koruyun.

Silan molekülüyle yüzeylere bağlanarak etkisini gösterir, çözünmez, bulaşmaz veya yıkanarak çıkmadığı için uzun süre kalıcı, aktif anti bakteriyel, anti fungal ve anti virutik bir bariyer oluşturur.

 

CİLT VE GIDA GÜVENLİĞİ

Bulaş riskini minimize edin.

Covid 19 Virüs Koruma

Nanoteknoloji ile dezenfeksiyon uygulanan yüzeylerdeki bakteri, küf, mantar, maya veya virüsleri %99,99 oranında engeller, cildegıda ürünlerine ya da diğer tüketim ürünlerine bulaşmaz.

Nakliye Araçlarında Dezenfeksiyon Neden Önemli?

Günlük yaşantımızda nakliye yoluyla virüs ve bakteriler hızlıca yayılabiliyor. Bunun gerçekleşmesindeki temel neden tüm dünyaya yapılan ürün taşımacılığı

  • Araç içlerinde birçok mikroorganizma bulunur. Özellikle nakliye  araçları birçok ürünün bir yerden bir yere taşınmasıyla  daha çok risk taşır
  • Dezenfeksiyon işlemi ile bakteri, mantar, virüs ve bunların sporları etkisiz hale getirilir.
  • Firmamız sadece mevcut mikrop ve virüsleri ortadan kaldırmaz, yakın zamanda aynı sorunun tekrarlanmasına karşı koruma sağlayan nanoteknolojik dezenfektanlar kullanarak virüslere karşı 90 güne kadar koruma sağlar.
  • Dezenfeksiyon işlemi ile ulaşılmayan alanlar dahi dezenfekte edilir.
  • Nakliye araçları içersindeki hoş olmayan kokular dezenfeksiyon işlemi ile gider.
  • Nakliye araçları ile taşınan evcil hayvanlardan bulaşabilecek virüs, bakteri ve her türlü haşere dezenfeksiyon işlemi ile önlenir.

 

150₺'den başlayan fiyatlarla! 

Uygulamalarımızı nasıl yaptığımızı öğrenmek için 0 (850) 771 04 62 nolu hattan veya "Teklif "Al" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

www.ecopestmarket.com

Kaliteli ve Güvenli Alışverişin Adresi