444 85 57

İbadethane Dezenfeksiyonu

İbadethane Dezenfeksiyonu

Camiler, Kiliseler, Sinagoglar, Mescitler, Abdest Alınan Alanlar, Ayakkabılıklar, çıplak ayakla basılan cami girişindeki ve içerisindeki Halılar bakteri ve virüsler için ideal yaşam ve yayılma alanlarındandır. Egam Çevre Sağlığı; güvenli ve çevre açısından sağlıklı sterilizasyon ve yüksek seviyeli dezenfeksiyon sağlamak için nanoteknolojik dezenfeksiyon ile 90 güne kadar kalıcı koruma sağlıyor.

DEZENFEKSİYONDA NANOTEKNOLOJİ DEVRİMİ

TEK SEFERDE 90 GÜNE KADAR KALICI KORUMA

Tüketim ürünlerine ve cilde bulaşmayan, Sağlık Bakanlığı onaylı yeni nesil dezenfektanımız ile yüzeylerde %99,99 oranında etkili koruma sağlayın.

 

Nanoteknolojik Dezenfeksiyonun Etkisi Nedir?

MEKANİK KORUMA

Ortamdaki yüzeyleri atomik olarak koruyun.

Nanoteknolojik Dezenfeksiyon

Etkisini kimyasal değil, içeriğindeki aktif maddelerin atomik yapıları sayesinde mekanik olarak gösterir. Böylelikle zararlı mikroorganizmaların etkene karşı direnç oluşturmasının önüne geçilir.

 

KALICI BARİYER

Yüzeyleri uzun süreli koruyun.

Silan molekülüyle yüzeylere bağlanarak etkisini gösterir, çözünmez, bulaşmaz veya yıkanarak çıkmadığı için uzun süre kalıcı, aktif anti bakteriyel, anti fungal ve anti virutik bir bariyer oluşturur.

 

CİLT VE GIDA GÜVENLİĞİ

Bulaş riskini minimize edin.

Covid 19 Virüs Koruma

Nanoteknoloji ile dezenfeksiyon uygulanan yüzeylerdeki bakteri, küf, mantar, maya veya virüsleri %99,99 oranında engeller, cildegıda ürünlerine ya da diğer tüketim ürünlerine bulaşmaz.

İbadethanelerde Dezenfeksiyon Neden Önemli?

Secde edildiği zaman cami halısında birikmiş zararlı mikroorganizmaların cilde bulaşması kaçınılmazdır. Bu istenmeyen durumların yanı sıra, bakterilerin sebep olduğu ve bir türlü giderilemeyen kötü koku, camilerde ibadetini gerçekleştiren insanlar için ciddi bir sorun oluşturmaktadır.

Nanoteknolojik Dezenfektan gerek daha sağlıklı bir ortamda ibadet edebilmek, gerekse ortamda bulunan kötü kokuların giderilmesini sağlamak için ideal bir dezenfektandır.

 

150₺'den başlayan fiyatlarla! 

Uygulamalarımızı nasıl yaptığımızı öğrenmek için 0 (850) 771 04 62 nolu hattan veya "Teklif "Al" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

www.ecopestmarket.com

Kaliteli ve Güvenli Alışverişin Adresi