444 85 57

Okul ve Eğitim Kurumları Dezenfeksiyonu

Okul ve Eğitim Kurumları Dezenfeksiyonu

Kreş ve Gündüz Bakım Evleri, İlköğretim ve Yüksek Öğretim Kurumları, Öğrenci Yurtları, Sınıflar, Kantinler, Toplu Aktivite Alanları, Yurt Yatakhaneleri, Etüt Merkezleri ve ortak kullanıma açık Tuvaletler virüs, bakteri ve mantarların sebep olduğu bulaşıcı hastalıkların hızla yayıldığı ortamlardır. Egam Çevre Sağlığı; geleceğimiz olan çocuklarımızın sağlığını her şeyin önünde tutar. Bu nedenle virüsleri %99,99 oranında engelleyen, cilde, gıda ürünlerine bulaşmayan nanoteknolojik dezenfektan kullanır. 

DEZENFEKSİYONDA NANOTEKNOLOJİ DEVRİMİ

TEK SEFERDE 90 GÜNE KADAR KALICI KORUMA

Tüketim ürünlerine ve cilde bulaşmayan, Sağlık Bakanlığı onaylı yeni nesil dezenfektanımız ile yüzeylerde %99,99 oranında etkili koruma sağlayın.

 

Nanoteknolojik Dezenfeksiyonun Etkisi Nedir?

MEKANİK KORUMA

Ortamdaki yüzeyleri atomik olarak koruyun.

Nanoteknolojik Dezenfeksiyon

Etkisini kimyasal değil, içeriğindeki aktif maddelerin atomik yapıları sayesinde mekanik olarak gösterir. Böylelikle zararlı mikroorganizmaların etkene karşı direnç oluşturmasının önüne geçilir.

 

KALICI BARİYER

Yüzeyleri uzun süreli koruyun.

Silan molekülüyle yüzeylere bağlanarak etkisini gösterir, çözünmez, bulaşmaz veya yıkanarak çıkmadığı için uzun süre kalıcı, aktif anti bakteriyel, anti fungal ve anti virutik bir bariyer oluşturur.

 

CİLT VE GIDA GÜVENLİĞİ

Bulaş riskini minimize edin.

Covid 19 Virüs Koruma

Nanoteknoloji ile dezenfeksiyon uygulanan yüzeylerdeki bakteri, küf, mantar, maya veya virüsleri %99,99 oranında engeller, cildegıda ürünlerine ya da diğer tüketim ürünlerine bulaşmaz.

Okullarda Dezenfeksiyon Neden Önemli?

Geleceğimiz olan çocuklarımızın sağlıkları her şeyden daha önemlidir. Çocuklar okulda çeşitli yaş gruplarından yüzlerce öğrenciyle temasta bulunmakta, aynı tuvaletleri, yemekhaneyi ve kantini kullanmaktadır. Tek bir çocuğun bile taşıdığı hastalık birbirlerine geçmekte ve özellikle kış ayları salgın hastalıklarla mücadele edilmektedir.

Bunun önüne geçebilmek için okul dezenfeksiyonu işleminde tercih edilecek yöntem çok önemlidir. Her sene tedavilere karşı direnç kazanan virüs salgınları tekrar tekrar çocuklarımızı ve dolayısı ile bizleri etkilemektedir. Bu hastalıklar, sadece öğrencilerle sınırlı kalmaz, onlardan ailelerine ve tüm topluma yayılabilir. Bu bakımdan okullarda temizlik ve hijyen, toplum sağlığı açısından da çok önemlidir.

Kullanılması gereken temizlik maddesi hem tüm mikroorganizmaları öldürebilmeli hem de uygulama ve kullanımı kolay olmalıdır. 

 

Sürekli Dezenfekte Edilmesi Gereken Okul Alanları

 • Tuvaletler
 • Kapılar,
 • Kantin,
 • Yemek masaları ve yemek tepsileri,
 • Paket yiyecekler ve hazırlama alanları,
 • Sıralar,
 • Resim/müzik odaları,
 • Alet ve enstrümanlar,
 • Spor salonları ve spor aletleri,
 • Okul servisleri,
 • Camlar ve pencereler,
 • Klimalar, klima filtreleri ve havalandırma kanalları vb.

 

Okullarda mikrobiyal kontaminasyona karşı dezenfeksiyonda kullandığımız ürünlerimizle,  çocuklarımızın çevresindeki eşyalardaki ve havadaki mikroorganizmaların tehditlerinden korumak için nanoteknolojik dezenfeksiyon uygulama hizmetlerimizi sunuyoruz.

 

150₺'den başlayan fiyatlarla! 

Uygulamalarımızı nasıl yaptığımızı öğrenmek için 0 (850) 771 04 62 nolu hattan veya "Teklif "Al" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

www.ecopestmarket.com

Kaliteli ve Güvenli Alışverişin Adresi