444 85 57

Sağlık Kurumları Dezenfeksiyonu

Sağlık Kurumları Dezenfeksiyonu

Hastaneler, Aile Sağlığı Merkezleri, Sağlık Ocakları, Diyaliz Merkezleri, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri, Doku ve Hücre Laboratuarları, Kök Hücre Nakil Merkezleri, Ambulanslar, Veteriner Klinikleri vb. hastane enfeksiyonlarının kısır döngüsünden kurtulabilmek, dirençli mikroorganizmaların neden olduğu enfeksiyonların engellenmesiyle mümkündür. Egam Çevre Sağlığı; etkisini içeriğindeki aktif maddelerin atomik yapıları sayesinde mekanik olarak gösteren nanoteknolojik dezenfektan kullanır. 

DEZENFEKSİYONDA NANOTEKNOLOJİ DEVRİMİ

TEK SEFERDE 90 GÜNE KADAR KALICI KORUMA

Tüketim ürünlerine ve cilde bulaşmayan, Sağlık Bakanlığı onaylı yeni nesil dezenfektanımız ile yüzeylerde %99,99 oranında etkili koruma sağlayın.

 

Nanoteknolojik Dezenfeksiyonun Etkisi Nedir?

MEKANİK KORUMA

Ortamdaki yüzeyleri atomik olarak koruyun.

Nanoteknolojik Dezenfeksiyon

Etkisini kimyasal değil, içeriğindeki aktif maddelerin atomik yapıları sayesinde mekanik olarak gösterir. Böylelikle zararlı mikroorganizmaların etkene karşı direnç oluşturmasının önüne geçilir.

 

KALICI BARİYER

Yüzeyleri uzun süreli koruyun.

Silan molekülüyle yüzeylere bağlanarak etkisini gösterir, çözünmez, bulaşmaz veya yıkanarak çıkmadığı için uzun süre kalıcı, aktif anti bakteriyel, anti fungal ve anti virutik bir bariyer oluşturur.

 

CİLT VE GIDA GÜVENLİĞİ

Bulaş riskini minimize edin.

Covid 19 Virüs Koruma

Nanoteknoloji ile dezenfeksiyon uygulanan yüzeylerdeki bakteri, küf, mantar, maya veya virüsleri %99,99 oranında engeller, cildegıda ürünlerine ya da diğer tüketim ürünlerine bulaşmaz.

Sağlık Kurumlarında Dezenfeksiyon Neden Önemli?

Hastaneler çalışanların, hastaların ve ziyaretçilerin enfeksiyon ile karşı karşıya kalabileceği risk potansiyeli en yüksek alanlardır. Günlük dezenfeksiyon ve sterilizasyonun başarısı doktorlarımız ve çalışan personelinde başarısını pozitif etkileyecektir.

Hastanelere gelen hastaların çoğunluğu rahatsızlıkları nedeni ile değil, hastane enfeksiyonuna maruz kalmaları nedeniyle hayatlarını kaybedebilmektedir. Hasta odaları ve ameliyathaneler, hastanın enfeksiyon riskine en çok açık olduğu alanlardır.

Bu sebeple sağlık kuruluşlarındaki mikroorganizmaların yok edilmesi, üremelerinin engellenmesi ve direnç geliştirmelerinin önüne geçilmesi kritik seviyede önemlidir. Bu kapsamda hastanelerin, tıbbi atık bölümlerinin, ameliyathanelerin, ambülânsların, acil müdahale odalarının, morgların dezenfeksiyon ihtiyacı önceliklidir.

 

150₺'den başlayan fiyatlarla! 

Uygulamalarımızı nasıl yaptığımızı öğrenmek için 0 (850) 771 04 62 nolu hattan veya "Teklif "Al" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

www.ecopestmarket.com

Kaliteli ve Güvenli Alışverişin Adresi