444 85 57

Ev ve Toplu Yaşam Alanları Dezenfeksiyonu

Ev ve Toplu Yaşam Alanları Dezenfeksiyonu

Dünya çapında sağlık endişeleri her geçen gün artıyor. Ailelerimiz, müşterilerimiz ve çalışanların sağlığını korumak adına Alışveriş Merkezleri, Sinemalar, Konferans Salonları, Spor Salonları, Konutlar, Residence, İş Merkezleri, Plazalar, Ofisler, Bankalar, Tiyatrolar, Askeri Kışlalar, Çadır Kentler gibi tüm ortak yaşam alanlarını kalıcı koruma altına alın. Egam Çevre Sağlığı; güvenli ve çevre açısından sağlıklı sterilizasyon ve yüksek seviyeli dezenfeksiyon sağlamak için nanoteknolojik dezenfeksiyon ile 90 güne kadar kalıcı koruma sağlıyor.

DEZENFEKSİYONDA NANOTEKNOLOJİ DEVRİMİ

TEK SEFERDE 90 GÜNE KADAR KALICI KORUMA

Tüketim ürünlerine ve cilde bulaşmayan, Sağlık Bakanlığı onaylı yeni nesil dezenfektanımız ile yüzeylerde %99,99 oranında etkili koruma sağlayın.

 

Nanoteknolojik Dezenfeksiyonun Etkisi Nedir?

MEKANİK KORUMA

Ortamdaki yüzeyleri atomik olarak koruyun.

Nanoteknolojik Dezenfeksiyon

Etkisini kimyasal değil, içeriğindeki aktif maddelerin atomik yapıları sayesinde mekanik olarak gösterir. Böylelikle zararlı mikroorganizmaların etkene karşı direnç oluşturmasının önüne geçilir.

 

KALICI BARİYER

Yüzeyleri uzun süreli koruyun.

Silan molekülüyle yüzeylere bağlanarak etkisini gösterir, çözünmez, bulaşmaz veya yıkanarak çıkmadığı için uzun süre kalıcı, aktif anti bakteriyel, anti fungal ve anti virutik bir bariyer oluşturur.

 

CİLT VE GIDA GÜVENLİĞİ

Bulaş riskini minimize edin.

Covid 19 Virüs Koruma

Nanoteknoloji ile dezenfeksiyon uygulanan yüzeylerdeki bakteri, küf, mantar, maya veya virüsleri %99,99 oranında engeller, cildegıda ürünlerine ya da diğer tüketim ürünlerine bulaşmaz.

Toplu Yaşam Alanlarında Dezenfeksiyon Neden Önemli?

Toplu yaşam alanları çevresel etkiler, dolaşım sıklığı gibi birçok etken yüzünden insan sağlığını tehdit eden birçok risk ile karşılaşılan yerlerdir. Bitki, hayvan ve insan yükünün yoğun olduğu yaşam alanları hastalık yapıcı patojenlere iyi birer ev sahipliği yaparlar.

Gündelik yaşamda toplum içinde sürekli temas, soluma çapraz bulaşma ile hastalık yayılımı için elverişli ortamlar sunar. Modern dünyada toplum sağlığı açısından patojenlere ve hastalıklara karşı önlemler almak doğal olarak yerel yönetimlerin en önemli sorumluluklarından biri haline gelmiştir. Halk sağlığını tehdit eden unsurların ortadan kaldırılmasına yönelik çalışmalar  yaşam alanlarının güzelliğine, estetiğine yönelik çalışmalardan çok daha fazla önem taşımaktadır.

Tehlikeler!

  • Gün boyunca farklı yerlerden gelen insanların dokunduğu yüzeylere ve ayak bastığı zeminlere sahip olması.
  • Hem gıda hem de diğer ürünlere dokunulması.
  • Farklı insanların, dolayısıyla potansiyel taşıyıcıların sadece dokunma ile değil; bazen hapşırma - öksürme gibi eylemlerle bulaşanlarını alandaki yüzeye tutundurması için çok elverişli olması.
  • Nakliye, kargo, depo gibi alanlardan bulaşanlarla birlikte gelen ürünlerin bir arada olması.

 

150₺'den başlayan fiyatlarla! 

Uygulamalarımızı nasıl yaptığımızı öğrenmek için 0 (850) 771 04 62 nolu hattan veya "Teklif "Al" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

www.ecopestmarket.com

Kaliteli ve Güvenli Alışverişin Adresi